Ekonomik şartların daraldığı ve dengelerin her geçen gün değiştiği gündemde tatil ya da iş nedeniyle araç kiralamalarda sürücülerin en çok dikkat ettiği detayların başında araç bedeli geliyor. Bu nedenle iyi bir araştırma kiralama öncesinde ekonomik olarak sizi rahatlatabilir.

Peki en ucuz kiralık aracı nasıl bulabilirsiniz?

 

  • İnternet araştırması: Artık kurumsal firmaların tüm fırsatlarını ve fiyatlarında internet üzerinden takip edebiliyor hatta karşılaştırabiliyorsunuz. Bu nedenle uygun fiyatı bulmak için firmaların kendi sayfalarını ve karşılaştırma sayfalarını detaylı bir şekilde araştırmak faydalı olacaktır.

 

  • Operatör fırsatları: Kullandığınız telekom operatörünün anlaşmalı olduğu araç kiralama firmaları olabilir. Bu anlaşmalar sonucunda ciddi indirimler ya da avantajlar yakalayabilir, liste fiyarlarından daha uygun fiyatlara araç kiralayabilirsiniz. Bunları iyi bir şekilde takip etmek için operatör tarifenizi, operatörün mobil uygulama ve sitesini iyi taramak faydalı olacaktır.

 

  • Banka fırsatları: Kullandığınız bankaların araç kiralama ile ilgili fırsatları olabilir. Bankalar kredi kartı iletişimlerinde bu tür fırsatları avantaj olarak sağlayıp müşteri kazanma yollarını her zaman kullanmaktadırlar. Bu nedenle bankanızın mobil uygulamasını ve sitesini takip ettiğinizde bu tür anlaşmalara rastlayabilirsiniz. Özellikle uygulamaların fırsatlar ya da kampanyalar bölümünde araç kiralama aramaları yapabilirsiniz.

 

  • Fırsat siteleri: Fırsat sitelerinin araç kiralama kampanyalarını takip etmek de faydalı olacaktır. Anlık ya da dönemsel olarak yapılan anlaşmalar, özel gün fırsatları ve meslek gruplarına yapılan indirimler değerlendirilebilir.

Uygun araç kiralama fırsatları için ilgili sayfamızı ziyaret edebilir, karşılaştırma yapabilirsiniz.

 

Keyifli yolculuklar :)