Sürücü Kursunuzu Kaydedin

Neden İyi Sürüyorum?

İyisuruyorum.com her ay yüzlerce adayı en yakın sürücü kurslarına yönlendirmektedir. Dijital kullanımın arttığı bu dönemde, özellikle pandemi sürecinde adayların internet üzerinden sürücü kursu arayışları artmıştır. Siz de sürücü kursunuzu iyisuruyorum.com’a eklerseniz bölgenizden gelen talepleri size yönlendirebilir, daha fazla adayla çalışmanızı sağlayabiliriz.

İyi Sürüyorum sunduğu hizmeti geliştirmek için oluşan yazılım maliyetlerinden dolayı yıllık sabit ya da yönlendirilen aday başına teknik hizmet bedeli olarak bir bedel alır. Bu bedel adayların kurslara daha hızlı yönlendirilmesi ve sistemin sorunsuz çalışması için kullanılır.

Ödeme sadece EFT olarak yapılmaktadır.

Kursların sitemizde listelenmesi için ücret alınmaz. Ancak sitemize gelen talepler sadece anlaşmalı kurslara yönlendirilir. Kursunuzun listelenmesi için mail atmanız yeterlidir: basvuru@iyisuruyorum.com

Herhangi bir sürücü kursu, dernek ya da oluşumla herhangi bir bağlantımız yoktur.

Yıllık sabit çalışma modelini seçen kurslarımıza 1 yıl içerisinde aday yönlendirilmemiş olursa yapılan ödemeleri iade olunur.

BİZ KİMİZ?

İyi Sürüyorum, teknoloji ve dijital pazarlama alanında tecrübeli, geçmişte başarılı projelere imza atmış bir ekibin ürünüdür. Sahip olduğumuz deneyimle ehliyet almak isteyen kullanıcıları sürücü kurslarıyla en hızlı şekilde buluşturmak için tüm enerjimizi harcıyoruz.

Ehliyet taleplerini en yakın kurslara anlık olarak iletmek ve kurslarımızın kendilerini şeffaf ve adil olarak adaylara tanıtmaları en önemli amacımız. Kurslar için teknolonin imkanlarını sonuna kadar kullanarak dijital dünyaya sorunsuz bir şekilde adapte olmalarına yardımcı oluyoruz.

Bu prensiple kurslar için tüm süreçleri dijitalleştirmek ve yeni nesil sürücü adaylarının alışkanlıklarına ayak uydurmak için tüm sürücü kurslarını platformumuza kayıt olmaya bekliyor ve bizi geliştirecek tüm öneri ve yorumlarını bekliyoruz.