En uygun sigorta ve kasko tekliflerini listeledik

Eksik bilgi yok, ekstra ödeme yok, ihtiyacına göre en iyi sigorta-kasko tekliflerini hemen incele!

En İyi Sigorta-Kasko Teklifleri

En İyi Sigorta-Kasko Teklifleri

Teklif Almadan Önce Göz Atın


18 Ekim 2020

Kasko Sigortası Nedir?

Kasko sigortası, motorlu kara taşıtlarında sigorta sahibinin iradesi dışında zarara uğraması,çarpma,çarpışma,yanma,çalınma veya çalınmaya teşebbüs edilmesinden kaynaklanabilecek hasarları karşılayan poliçedir.

18 Ekim 2020

Araç Devir İşlemlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Sevgili okuyucu, bilindiği üzere günümüzde araba almak da satmak da tehlike arzedebilecek durumları ortaya çıkarabilir.Listemiz epey bir uzun.Kapora dolandırıcılığından tutun da aracın kilometresi ile oynanmasına kadar farklı parantezler açabilirim.Sizin

9 Kasım 2020

Zorunlu Trafik Sigortası Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Hukuki kapsamı 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu sınırları çerçevesinde belirlenmiş olan zorunlu trafik sigortası, trafiğe çıkacak olan tüm sürücüler tarafından araçlarına yaptırılması gereken bir sigorta türü olarak tanımlanır.

9 Kasım 2020

Trafik Sigortası Tedavi Giderlerini Kapsar mı?

Trafik kazaları her yıl binlerce can almaya maalesef devam ediyor. Ülkemizde yol şartlarının gelişmesi, yeni nesli araçların sayısının artmasına rağmen kazalar farklı nedenlerden dolayı gerçekleşmeye devam etmektedir.

9 Kasım 2020

Trafik Sigortası Aracımdaki Hasarı Karşılıyor Mu?

Ehliyetinizi aldınız, gerekli bütçeyi de tamamladınız ve sonunda bir araç sahibi oldunuz. Aracı aldıktan sonra ilk iş olarak zorunlu trafik sigortasını yaptırdınız. Zorunlu trafik sigortası devletin araç sahiplerini zorunlu tuttuğu bir mecburiyet olmasına rağmen bu konudaki detayları bilmek istenmeyen kaza durumlarında hayat kurtaracaktır. 

2 Eylül 2021

Kasko Sigortası Nedir? Avantajları Nedir? Kasko Türleri ve Tüm Detaylar

Kasko, kara taşıtlarının hasar, çalınma, yanma benzeri maddi zararları olan çeşitli felaketlerden korumak amacıyla yaptırılmaktadır. Deprem, sel gibi doğa olayları, terör olayları, kaza ve benzeri durumlarda kasko sigortası devreye girmektedir.